Anasayfa  /  Haberler  /  Diriliş Buluşmaları Trabzon ile devam ediyor
HIZLI MENÜ
Diriliş Buluşmaları Trabzon ile devam ediyor
Tarih : 11 Mayıs 2021     Kategori : GENEL
İHH ve çok sayıda STK’nın işbirliğiyle organize edilen “Diriliş Buluşmaları” 4 Mart Cuma günü Trabzon’da düzenlenecek beşinci programla devam edecek.

İHH ve çok sayıda STK’nın işbirliğiyle organize edilen “Diriliş Buluşmaları” 4 Mart Cuma günü Trabzon’da düzenlenecek beşinci programla devam edecek.

İHH İnsani Yardım Vakfı, Sahn-ı Seman İslamî İlimler Eğitim ve Araştırma Merkezi, Sosyal Doku Vakfı, Siyer Vakfı, İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi, Medeniyet Vakfı, Namaz Gönüllüleri Vakfı ve Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı’nın işbirliğiyle Türkiye'nin farklı şehirlerinde düzenlenen “Diriliş Buluşmaları” konferans serisinin 5’incisi 4 Mart Cuma günü Trabzon’da gerçekleştirilecek.
 

4 Mart Cuma günü Trabzon Hayri Gür Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak konferans, saat 18.30’da İHH Başkanı Bülent Yıldırım’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Ardından Abdulmetin Balkanlıoğlu, Abdullah Yıldız, İhsan Şenocak, Mehmet Beşir Eryansoy, Muhammed Emin Yıldırım ve Ramazan Kayan hocaların verdiği  mesajlarla  devam edecek.

Trabzon’daki konferansa Rize, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Ordu, Samsun gibi çevre illerden de yoğun bir katılımın olması bekleniyor.Bundan önceki konferanslar sırasıyla Kayseri, Malatya ve Adana ve Antalya’da katılımcıların yoğun ilgisiyle gerçekleştirilmişti.

Detaylı bilgi için;   www.dirilisbulusmalari.com

DİRİLİŞ BULUŞMALARI - TRABZON- 04.03.2016 CUMA

ORTAK CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ

ÜCRETSİZ VE LOGOSUZ YAYIN 

TÜRKSAT-3A (DOĞU) - DOWLİNK

FREKANS:  11548

SR:  6666​

FEC:  5/6

POL:  H (YATAY)

UYDU ÇIKIŞ: 17:30 

UYDU İNİŞ: 21:30

PROGRAM SAATİ: 18:30 - 21:00 

CANLI YAYIN TEKNİK BİLGİ İÇİN

RAMAZAN TAŞ: 0532 720 65 27

CANLI YAYIN YÖNETMENİ

YAVUZ YILDIRIM: 0530 828 08 93